• GALILEO na facebooku ->

Informacje wrześniowe dla Rodziców

Date: wrzesień 8, 2022 Author: admin Categories: Aktualności

W piątek 23.09 Galileo będzie wyjątkowo czynne tylko do godziny 17.00. Jest to spowodowane tym, że nasza wieloletnia pracowniczka – pani Karolina Kowalczyk, będzie tego dnia brała ślub – na który serdecznie zapraszamy Państwa i dzieci (Kościł pw. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, g.17.00). Przepraszamy za utrudnienia.

 
Na naszej stronie w menu „Strefa Rodzica” znajdą Państwo plik Warunki Ubezpiecznia NNW, które można wykupić za pośrednictwem placówki. Koszt ubezpieczenia to 50 zł, drugie dziecko płaci 50%. Prosimy o deklarowanie chęci przystąpienia do ubezpieczenia u Pań nauczycielek.

 
Wkrótce w GALILEO będziemy gościć egzotyczne zwierzęta, dzieci dowiedzą się o ich zwyczajach, będą mogły przyjrzeć się im z bliska. Opiekun zwierząt będzie przestrzegał zaleceń sanitarnych. Dokładną datę zajęć przekażemy wkrótce. Zajęcia są bezpłatne. Są to spotkania bardzo lubiane przez dzieci.

 
Od października ruszą też zajęcia z kucykiem Basią i pieskami. Dzieci będą uczyły się porozumienia ze zwierzętami, jak bezpiecznie przebywać w ich towarzystwie, bawić się oraz jeździć na kucyku. Zajęcia są bezpłatne.

Pozdrawiamy serdecznie! Dyrekcja i Kadra GALILEO