• GALILEO na facebooku ->

26.04 – ruszamy z nową Grupą Zabawową

Date: kwiecień 24, 2014 Author: admin Categories: Wydarzenia

grupa_zabawowa_maluszki2_o

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat wraz z rodzicami lub opiekunami (mogą być babcie/ dziadkowie/ ciocie/ nianie itp.) na wspólne zabawy, które dzieciom pozwolą odkrywać świat, a dorosłych nauczą w praktyce wykorzystywać różnorodne metody pracy z dziećmi.

Zajęcia opieramy o Grupy Zabawowe oraz nagrodzone w ubiegłym roku przez CzasDzieci.pl – zajęcia „Pobawmy się razem” prowadzone przez Fundację Mamy Wołomin. Będziemy stosować zabawy fundamentalne, naukę czytania wg Domana, integrację sensoryczną – ruch rozwijający Weroniki Sherborne, a także metodykę Marii Montessori.

Celem zajęć jest zwiększenie kompetencji rodzicielskich, ale też praktyczna nauka efektywnego spędzania czasu z dzieckiem tak, by wspierać jego rozwój.

Całość to cykl 10 jednogodzinnych spotkań – udział w całym cyklu zajęć kosztuje 35 zł.

ZAPISY – tel. 608 179 795 (Aleksandra Puławska),
e-mail: biuro@kastor.org.pl

CZAS I MIEJSCE
Zajęcia będą odbywać się w soboty, w godz. 16-17.00
Ruszamy już 26 kwietnia – zapraszamy do zapisów – zostały ostatnie miejsca!

Zajęcia są częścią projektu Szkoła dla rodziców realizowanego przez Fundację Mamy Wołomin we współpracy ze Stowarzyszeniem Kastor dzięki dofinansowaniu Powiatu Wołomińskiego – http://mamywolomin.pl/szkola-dla-rodzicow/

Tags: , , , ,