• GALILEO na facebooku ->

30.04 – Klub Mamy i Taty

Date: kwiecień 24, 2014 Author: admin Categories: Wydarzenia

rodzina

Podczas spotkania zastanowimy się, jak budować poczucie własnej wartości u naszego dziecka.

Współcześni rodzice często czują się bezradni wobec swoich dzieci. Są też zagubieni wśród porad wychowawczych, które mają sprawić, że ich pociechy staną się posłuszne i „grzeczne”.
Okazuje się, że dzieci wcale nie muszą… być grzeczne. Zamiast tego powinny mieć zdrowe poczucie własnej wartości, wierzyć w swoje siły i nawiązywać dobre relacje z innymi. Stopniowo powinny także uczyć się odpowiedzialności za siebie, a w razie potrzeby także za innych.
Czy zgadzamy się tym?

Podczas spotkania poruszymy następujące zagadnienia:

Poczucie własnej wartości a wiara w siebie.
Co buduje poczucie własnej wartości?
Co to jest język osobisty i dlaczego jest ważny.
Dostrzeganie dziecka.
Niewidzialne dzieci.

 

*** O KLUBIE MAMY I TATY *****

 

Spotykamy się co tydzień, w środy, w godz. 11.30 – 13.30, aby poznać różne sprawdzone metody, nowinki, sposoby i ciekawostki związane z trudami i radościami wychowywania dzieci :) ZAPRASZAMY MAMY, TATÓW, BABCIE, DZIADKÓW – każdego, kto ma ochotę przyjść, posłuchać, porozmawiać.
Dzieci bierzemy ze sobą, będą bawić się obok nas :)

Dajcie znać, że się wybieracie na spotkanie: tutaj, albo na mój email: aleksandra.pulawska@gmail.com, albo sms: 608 179 795). Przypominamy, że spotkania w ramach Klubu Mamy i Taty dzięki dofinansowaniu przez Gminę Tłuszcz oraz Starostwo Powiatu Wołomińskiego są BEZPŁATNE! Więcej o projekcie tutaj: http://mamywolomin.pl/szkola-dla-rodzicow/

Miejsce: Przedszkole Galileo – Tłuszcz, ul. Powstańców 9

 

Tags: