Grupa żłobkowa już działa – zapraszamy!

Date: wrzesień 16, 2014 Author: admin Categories: Aktualności

toddler-playing

Miło nam poinformować, że od sierpnia obok grupy przedszkolnej, w naszej placówce działa również grupa żłobkowa – dla dzieci od 7 miesiąca życia do 2,5 roku.

Nasz żłobek spełnia wymagania SANEPID-u, przeciwpożarowe oraz wynikające z Ustawy opieki nad dziećmi do lat 3.

Potwierdzeniem tego jest wpis do „Rejestru żłobków i klubów dziecięcych” prowadzony przez Burmistrza Tłuszcza.

Zatrudniamy serdeczne, wykwalifikowane i doświadczone opiekunki, które każdego dnia organizują ciekawe zabawy i zajęcia dla Maluszków. Codziennie odbywają się także zajęcia z języka angielskiego (zakres tematyczny dostępny tu).

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania – zapraszam do kontaktu (tel. 608 179 795).

Aleksandra Puławska,

koordynatorka Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Językowo – Artystycznego GALILEO

Tags: