• GALILEO na facebooku ->

Zapraszamy na grupy zabawowe!

Date: styczeń 26, 2015 Author: Maciej Puławski Categories: Wydarzenia

grupa_zabawowa_maluszki2_o

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 lat wraz z rodzicami lub opiekunami (mogą być babcie/ dziadkowie/ ciocie/ nianie itp.) na wspólne zabawy, które dzieciom pozwolą odkrywać świat, a dorosłych nauczą w praktyce wykorzystywać różnorodne metody pracy z dziećmi.

Zajęcia opieramy o Grupy Zabawowe oraz nagrodzone przez CzasDzieci.pl – zajęcia „Pobawmy się razem” prowadzone przez Fundację Mamy Wołomin. Będziemy stosować zabawy fundamentalne, naukę czytania wg Domana, integrację sensoryczną – ruch rozwijający Weroniki Sherborne, a także metodykę Marii Montessori.

Celem zajęć jest zwiększenie kompetencji rodzicielskich, ale też praktyczna nauka efektywnego spędzania czasu z dzieckiem tak, by wspierać jego rozwój.

Całość to cykl 10 jednogodzinnych spotkań – udział w całym cyklu zajęć kosztuje 40 zł.

ZAPISY – tel. 608 179 795 (Aleksandra Puławska),
e-mail: biuro@kastor.org.pl

CZAS I MIEJSCE
Zajęcia dla grupy młodszej (0-2 lata) odbywają się w środy w godz. 10.30-11.30 w Klubie PIK (sala na parterze Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu, ul. Szkolna 1)

Zajęcia dla grupy starszej (2-4 lata) odbywają się w soboty w godz. 11-12 w naszym przedszkolu (Tłuszcz, ul. Powstańców 9)

Tags: